ЗДО №5 "Факел", м. Гайсин
Ми запалюємо, бо палаємо самі!

Співпраця зі школою

 Актуальність проблеми взаємодії в роботі школи та дошкільного закладу обумовлена необхідністю безперервної освіти підростаючого покоління.

 Школа і дошкільний заклад – дві суміжні ланки в системі освіти, і наші завдання – забезпечити якісний  перехід дитини з однієї сходинки на іншу.

Взаємодія педагогів ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 і педагогів нашого закладу відбувається у різних формах:

  • відвідування батьківських зборів;
  • спільні педагогічні ради;
  • семінари, майстер-класи;
  • круглі столи педагогів ЗДО та вчителів школи;
  • взаємодія практичного психолога та вчителя-логопеда ЗДО і школи;
  • спільні свята і розваги;
  • відкриті покази освітньої діяльності.

Двосторонній зв’язок закладу дошкільної освіти та закладу загальної середньої освіти здійснюється  за такими напрямами:

 – спільна робота ЗДО і загальноосвітнього навчального закладів з родиною: проведення зборів майбутніх першокласників, організація тематичних виставок, стендів, консультацій, лекторіїв, спільних виховних заходів.

– між педагогічними колективами. Сплановані форми роботи, заходи дають можливість працівникам  закладу і школи розв’язувати всі питання, які виникають у процесі спільної роботи, виявляти недоліки, що заважають здійсненню наступності в роботі, визначати способи вдосконалення освітньої роботи. Вихователі і вчителі завдяки таким заходам взаємозбагачуються знаннями стосовно програмових вимог, форм і методів роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі й у школі;

– між дитячими колективами ЗДО і школи. Спілкування дошкільників з учнями позитивно впливає на взаємовідносини між дітьми. Так виникають товариські стосунки, дружба, формуються правильні взаємини, культура поведінки, дисциплінованість, почуття обов’язку та інші якості, потрібні майбутнім учням;

Всі форми співпраці орієнтовані на забезпечення природного переходу дошкільника з дошкільного закладу в школу, педагогічною підтримкою нової соціальної ситуації, що виникає під час вступу дитини до школи.

 

ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
Публічні закупівлі
Гайсинська РДА
Гайсинська районна рада
Гайсинська міська рада

Логін: *

Пароль: *