ЗДО №5 "Факел", м. Гайсин
Ми запалюємо, бо палаємо самі!

Консультативний центр для батьків


ПОРАДИ БАТЬКАМ - ЛЮБІТЬ ТА ПОВАЖАЙТЕ СЕБЕ!


Як пояснити дитині, що таке війна і водночас зберегти її психологічне здоров’я?

Окрім щирої розмови з найріднішими у цій справі допоможе художня література.
«Війна, що змінила Рондо» 3+ — містечко Рондо живе щасливим життям, допоки одного дня у нього не вривається війна. Книга ілюструє, що віра в перемогу та спільна боротьба може здолати найсильнішого ворога. А червоні маки нагадуватимуть про перемогу й те, що пережило місто.
«Крим Керіма» 3+ — життя Керіма сповнене родинним затишком, квітучими гранатами й пригодами. Але бути кримським татарином стає дедалі небезпечніше з початком Другої світової війни. Це книга спогадів про втрачений Крим, пошуки себе та сил жити й вірити в людей.
«Яблука війни» 6+ — після Першої світової війни сім’я колишнього вояка Української галицької армії емігрувала до Америки. У тата — посттравматичний розлад, мама про всіх дбає, а донька Софійка звикає до нового життя та дізнається історію про людей із різних країн, що належали до однієї імперії.
«Ми живемо на краю вулкана» 6+ — єврейська родина зі Збаража опиняється під загрозою, коли в місто приходять гітлерівські війська. Маленька героїня має пройти крізь біль і втрати, але попри все знаходить допомогу. Ця книга про темряву й страх, але також про надію і нове життя, яке перемагає.
«Від війни плачуть» 6+ — збірка віршованих оповідей від імені 7-річної дівчинки, тато якої на війні. Ці розповіді нагадують реалії, з якими зіткнулися сучасні українські родини — життя триває, але зовсім поруч тривають обстріли й вибухають міни.
Він є черговим у серії мультиків «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.
Обов’язково до перегляду кожній дитині!

ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
Публічні закупівлі
Гайсинська РДА
Гайсинська районна рада
Гайсинська міська рада

Логін: *

Пароль: *